תתרגלו לחלום...

אדריכלים? מעצבי פנים? עד היום התפשרתם על ״מה שיש בלבד״?
בחרתם מתוך מוצרים קיימים?
היום אפשר קצת אחרת…
סטודיו קצת אחרת מאפשר לכם להגשים כל חלום, כל חזון וכל רעיון – על כל קיר בכל גודל בצורה מושלמת.

מה יש לנו להציע לכם?

The Fusion Wall

סטודיו "קצת אחרת" מציג פיתוח חדש, שירענן את סל הכלים שלכם: 

פיוז'ן וול זה לצאת מהקופסה, בלי לצאת מהבית 

החשיבות של עיצוב החלל הביתי מעולם לא הייתה ברורה יותר. חדרי הבית שנראים פתאום צרים, שטח האחסון שלא נוצל כראוי, ו"שריר השיפוצים" שהתחיל לעקצץ… כל אלה הופכים למומנטום, שמעצבים רבים כבר מנצלים בחוכמה.  

כדי לבדל את עצמכם מהשאר ולהעניק ערך אמתי ללקוחות, אתם צריכים להציע להם דברים שהם לא ראו בשום מקום אחר. למרבה המזל, הפיוז'ן וול שלנו, הוא אחד מהדברים המעטים האלה  

תשכחו את כל מה שחשבתם שאפשר לעשות עם קיר 

דמיינו שהיה אפשר לקחת תמונה, כל תמונה (גם זו שהילד צייר במפגש ה"קפסולה" האחרון בגן, או הצילום שאמא אוהבת מתערוכת הגמר שלכם בשנקר…) ופשוט להדפיס אותו על הקיר. לא מדבקה מתקלפת, לא מסמר מתנדנד – על הקיר ממש!  בטכנולוגיית UV חדשנית, שפותחה אצלנו בסטודיו וכבר משמשת לתערוכות בארץ ובעולם, אנחנו דוגמים את גוון הקיר שלכם והמרקם המדויק שלו, ומיישמים את הנתונים על גבי חומרים מיוחדים, גמישים וחצי-שקופים, בעובי 30.0 מיקרון. כך נוצרת הדמיית "הדפסה על גבי קיר" ללא תמיכה נראית לעין, שמחזיקה שנים רבות וניתנת לניקוי ממש כמו קיר רגיל. התוצאה תמיד מרגשת, מרהיבה ו… קצת אחרת

חיתוך צורני

הדפסה על גבי חומרים קשיחים וחיתוך מדויק של כל צורה אפשרית (עד לגודל של מטר וחצי). אצלנו בסטודיו ההדפסה והחיתוך נעשות בפעולה אחת של מכונה מתקדמת (ללא צורך בשבלונה).  

הדפסה על חומרים קשיחים​

הדפסה על גבי חומרים קשיחים וחיתוך מדויק של כל צורה אפשרית (עד לגודל של מטר וחצי). אצלנו בסטודיו ההדפסה והחיתוך נעשות בפעולה אחת של מכונה מתקדמת (ללא צורך בשבלונה).